O nas

Drukarnia wielkoformatowa PROFESDRUK.PL

Sklep internetowy profesdruk.pl jak i marka PROFESDRUK należy do firmy POLIDRUK Alina Pyrka. Jesteśmy drukarnią wielkoformatową z okolic Koszalina, nasza siedziba mieści się w zacisznym Boninie i jesteśmy jedną z największych drukarni w północno-zachodniej Polsce. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania reklama Koszalin. Naszą specjalizacją są wydruki wielkoformatowe i offsetowe na wszystkich dostępnych nośnikach

P_20181016_115156_PN.jpg

Jesteśmy solidnym partnerem dla agencji reklamowych, dużych firm jak i klientów indywidualnych. Posiadamy doświadczony zespół pracowników dzięki, któremu jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo duże i wymagające zlecenia. W dzisiejszych czasach najważniejszym aspektem prowadzenia każdego biznesu jest zaufanie i wiarygodność, tak aby wszystkie zlecenia były realizowane w terminie przy zachowaniu najwyższej jakości.

Park maszyn

Posiadamy wiele maszyn do druku wielkoformatowego - maszyny solwentowe począwszy od wydajnych maszyn drukujących maksymalnie na rolce 320 cm, jak i maszyny wysokojakościowe - do druku na foliach do rolki 160 cm. W naszym parku posiadamy również ploter UV o szerokości 320 cm, który pozwala nam drukować banery w dotąd niespotykanej jakości. Ponadto drukujemy wydruki na nośnikach płąskich takich jak płyty PCV, plexi czy dibond.

  • 14500

    Metrów wydrukowanych w tym miesiącu

  • 93%

    Wydruków wysłanych w ciągu 48h

  • 14274

    Zadowolonych klientów