FAQ

W tej sekcji odpowiadamy na najszczęściej zadawane pytania, w przypadku jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie zachęcamy do kontaktu

 • Jaka jest różnica pomiędzy standard, premium i high quality?

  Obecnie w naszej drukarni wielkoformatowej można zamówić wydruk w trzech jakościach do wyboru, wybrana jakość wydruku determinuje wybór odpowiedniej maszyny lub też trybu w jakiej ta maszyna pracuje. Wszystkie inne media takie jak materiał czy tusze pozostają bez zmian. Nasza drukarnia drukuje wyłącznie na sprawdzonych nośnikach i tuszach renomowanych producentów, które gwarantują długi czas ekspozycji bez utraty jakości wydruku.

  Poniżej prezentujemy informacje na temat tych trzech jakości druku wielkoformatowego.

  Standard quality

  Druk wielkoformatowy w technice solwentowej w przemysłowej jakości. Wydruki są wtrzymałe na warunki zewnętrzne oraz promieniowanie UV. Przeważnie jest to druk dwukierunkowy w 3 pasach, idealny na zastosowania wielkoformatowe do kampanii zewnętrznych.

  Zalecane do następujących materiałów wielkoformartowych: banery reklamowe, siatka mesh, papier blueback

  High quality

  Druk wielkoformatowy w technice solwentowej o wysokiej jakości, charakteryzujący się wysoką trwałością i bardzo dobrym nasyceniem kolorów. Tryb high quality to wydruki minimum w 6 pasach.

  Druk w tej jakości polecamy zarówno do zastosowań wielkiego, jak i mniejszego formatu na materiałach typu: banery reklamowe, siatka mesh, folie samoprzylepne (ekspozycje zewnętrzne długoterminowe) i papier plakatowy.

  Zalecany tryb do druku wymagających grafik oraz apli (jednolitego koloru).

  Premium quality

  Najwyższa jakość wydruku jaką oferujemy – w dużej mierze są to wydruki z plotera UV nowej generacji. Dzięki zastosowaniu nowej technologii, w której tusze utwardzane są za pomocą promieniu UV uzyskujemy bardzo trwały wydruk o niespotykanym dotąd nasyceniu kolorów.

  W niektórych przypadkach korzystniejszym dla klienta jest wykonanie wydruku solwentowego na naszej najlepszej maszynie w trybie Premium druk jest realizowany wtedy w min. 10 pasach.

 • Jaki jest średni czas oczekiwania na zamówienie

  W momencie kiedy zamówienie otrzymuje status "w trakcie realizacji" wynosi on do 2 dni roboczych. W przypadku wydruków przesłanych do godziny 12 istnieje możliwość, wysyłki tego samego dnia.

 • W starym systemie była opcja ekspres - teraz jej nie ma

  Każde zlecenie jest dla nas ważne niezależnie czy drukujemy kilka naklejek czy hektary banerów. Każde zlecenie traktujemy jako ekspres i staramy się aby było ono zrealizowane możliwie najszybciej.

 • Dlaczego nie realizują Państwo przesyłek pobraniowych

  W naszym sklepie istnieje możliwość jedynie przedpłaty, w przeszłości wysyłka za pobraniem była możliwa jednak często otrzymywaliśmy zwroty (klient nie odebrał przesyłki), przez co wracała ona do nas, wydruki to nie produkt półkowy jak buty, które można sprzedać komuś innemu.